top of page

Dobry Oddech i wprowadzenie do medytacji w tradycji himalajskich mistrzów 26-27/09/2020 ("Warsztaty") - warunki uczestnictwa ("Regulamin")

 

 

 1. Organizatorem Warsztatów jest Eudokia ARTS Productions Iwona Siemieniuk, NIP 5431837171 z siedzibą w Warszawie przy ul. Skarbka z Gór 19 B/40, 03-287 Warszawa. Organizator nie jest płatnikiem VAT (zwolnienie z mocy ustawy o VAT) i nie wystawia faktury VAT.
   

 2. Warsztaty prowadzi Iwona Siemieniuk ("Prowadząca"). Warsztaty służą promocji zdrowego stylu życia oraz rozwoju osobistego, zgodnie z zaleceniami tradycyjnej jogi, jednej z gałęzi starożytnej filozofii indyjskiej, według nauk Swamiego Ramy. Instrukcje Prowadzącej udzielane w trakcie Warsztatów nie zastępują porady lekarskiej ani psychoterapeutycznej. 
   

 3. Warsztaty przeznaczone są dla osób pełnoletnich, zdrowych psychicznie, nie będących w ostrej fazie żadnego schorzenia fizycznego ("Uczestnik").  Osoba w trakcie leczenia psychiatrycznego powinna skonsultować udział w Warsztatach z lekarzem prowadzącym, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwskazań.
   

 4. Grupa warsztatowa liczy od 5 do 15 osób.
   

 5. Zapisy Organizator przyjmuje mailowo pod adresem: info@dobryoddech.pl Udostępnienie danych osobowych przez Uczestnika jest dobrowolne, zgodnie z Polityką prywatności na stronie Organizatora.
   

 6. Koszt uczestnictwa w warsztatach (12 godzin zajęć), zgodnie z harmonogramem poniżej, wynosi 450 PLN, płatne przelewem do dnia 23/09/2020 na konto Organizatora  i nie obejmuje kosztów zakwaterowania (patrz punkt 8 poniżej). Uczestnik może uiścić zadatek w kwocie 200 PLN ("Zadatek") przelewem w terminie do dnia 22/09/2020, a pozostałą kwotę 250 PLN uiścić Prowadzącej na miejscu w dniu Warsztatów, za pokwitowaniem.

  Dane do przelewu: Eudokia ARTS Productions,
  mBank S.A.: 70114020040000370279466915,
  tytułem: warsztaty Kukowo lub zadatek warsztaty Kukowo - nazwisko Uczestnika
   

 7. Wpłata Zadatku do dnia 22/09/2020 jest gwarancją rezerwacji miejsca na Warsztatach. W razie rezygnacji z uczestnictwa, Uczestnik informuje Organizatora drogą mailową, Zadatek przepada, a pozostała kwota zostanie zwrócona w ciągu 7 dni na konto, z którego dokonany był przelew. Jeśli rezygnacja wynika z okoliczności siły wyższej - o czym Uczestnik poinformuje Organizatora - wpłata może być wykorzystana do dnia 31/12/2020 na inne warszaty lub zajęcia oferowane na stronie www.dobryoddech.pl
   

 8. W przypadku odwołania Warsztatów z winy Organizatora, wszelkie płatności zostaną zwrócone w ciągu 7 dni na konto, z którego dokonany był przelew.
   

 9. Koszt noclegu (jedna noc 26-27/09/2020, sobota) wynosi 90 PLN za osobę w przypadku zakwaterowania w apartamencie dwuosobowym, 150 PLN w przypadku rezerwacji apartamentu do samodzielnego wykorzystania - proszę zgłosić przy zapisie. Płatności za nocleg Uczestnik dokonuje na miejscu bezpośrednio u właścicieli obiektu (Konrad Radzewicz 604 083 659). Każdy apartament dwuosobowy wyposażony jest w duże dwuosobowe łóżko małżeńskie oraz drugie łóżko na poziomie parteru), łazienkę i kuchnię z lodówką (bez piekarnika). Suszarka do włosów, pościel oraz ręczniki są w wyposażeniu każdego apartamentu. Koce ani ręczniki należące do obiektu nie mogą być używane przez Uczestnika podczas Warsztatów.
   

 10. Po zapisie i wpłaceniu Zadatku Uczestnik otrzyma od Organizatora mailem potwierdzenie rezerwacji miejsca oraz materiały do zapoznania się przed Warsztatatami. Zaleca się wydrukowanie materiałów, tak by służyły Uczestnikowi do ewentualnych notatek w czasie zajęć.
   

 11. Miejsce Warsztatów - sala na poddaszu w głównym budynku Siedliska Konradówka, Kukowo 33a, 19-400 Kukowo  - duża przestrzeń, umożliwiająca zachowanie 1,5 metrowego dystansu między Uczestnikami. Zasadniczo pracujemy siedząc na macie na podłodze. Uczestnik może uczestniczyć w zajęciach również siedząc na krześle.
   

 12. Uczestnik powinien wziąć ze sobą: (1) matę do ćwiczeń (najlepiej antypoślizgową) (2) koc lub chustę do przykrycia całego ciała (3) twardą poduszkę, mały kocyk lub ręcznik do podłożenia pod głowę lub pośladki (4) wodę, by zapewnić optymalne nawodnienie organizmu. Strój na zajęcia powinien być wygodny i niekrępujący ruchów w żadnym zakresie. Uczestnik ćwiczy boso, ciepłe skarpety będą potrzebne w czasie swobodnego relaksu. Wskazane jest unikanie posiłów przynajmniej 1,5-2 godziny przed rozpoczęciem zajęć
   

 13. Uczestnik zobowiązuje się do niespożywania alkoholu oraz środków psychoaktywnych podczas Warsztatów.
   

 14. Dokonanie zapisu na Warsztaty zgodnie z infomacjami Regulaminu jest jednoznaczne z akceptacją jego postanowień i zgodą na wykorzystanie danych osobowych Uczestnika w celu przeprowadzenia Warsztatów.

 

 

 

 

Organizator, Eudokia ARTS Productions, www.dobryoddech.pl

 

*instrukcje Uczestnik otrzyma w pierwszym dniu Warsztatów

.

bottom of page